Książki, które chcę przeczytać #01


Książki, które chcę przeczytać to coś, co pozwoli mi uporządkować listę zakupów. Skąd ten pomysł? Byłam w księgarni i przez pół godziny szukałam książek, które chciałabym kupić. Oczywiście poszłam z planem zakupu jednej - wyszłam z trzema, a to tylko dlatego że ograniczyły mnie finanse. A więc - poniżej sześć pozycji, które muszę mieć!

Z poniższej trójki całkowitym przypadkiem jest Wszystko, co lśni. Nie mam pojęcia dlaczego ta książka wpadła mi w oko. Pewnie urzekła mnie jej... grubość. To opasłe tomiszcze. Zresztą podobnie jak Księgi Jakubowe. Ale te znalazły się na mojej liście z racji autorki. Olga Tokarczuk to jedna z tych powieściopisarek, których twórczość chcę poznać w całości. A Twardoch? Wystarczy, że powiem, że to bardzo przystojny mężczyzna ;)



Kolejna trójka jest nieco ryzykowna. Profesor Stoner wpadł mi w oko na jednym z blogów. Posłaniec przez Złodziejkę książek, a Zapomniane słowa to część mojej edukacji. Wszystkie te książki są jednak dosyć dobrze oceniane. Jestem więc pełna optymizmu.


Książek, które muszę przeczytać jest jeszcze baardzo dużo. Muszę to wreszcie uporządkować. Pomoże mi to też w jednym - widząc ogrom literatury, która mnie przyciąga, przyspieszę swoje czytanie poświęcając mu znacznie więcej czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz